o nas

Firma X-Team Sport istnieje od kwietnia 2001 roku. Zajmujemy się organizacją imprez integracyjnych z wykorzystaniem elementów sportów ekstremalnych.
Współpracuje z nami liczne grono doświadczonych instruktorów taternictwa, paralotniarstwa, speleologii, alpinizmu, przewodników tatrzańskich, ratowników Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego i Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, co pozwala nam zorganizować zajęcia sportowe o charakterze rekreacyjno-poznawczym, gry i zabawy terenowe. Organizujemy imprezy na życzenie klienta w każdym zakątku Polski i świata. Organizacja poszczególnych konkurencji uzależniona jest od warunków terenowych, pogodowych oraz wieku i wymagań uczestników.

 

 

I N S T R U K T O R Z Y

Jakub Giżycki
Właściciel firmy X-Team Sport, instruktor narciarstwa, surwiwalu, kanioningu. Ratownik WOPR, płetwonurek CMAS oraz PADI uczestnik wielu obozów nurkowych (Chorwacja, Egipt, Hiszpania), starszy sternik,ukończył Kurs Pierwszej Pomocy organizowany przez PCK absolwent PPWSZ o kierunku Rekreacja i Turystyka, kierownik i opiekun na placówkach wypoczynku dzieci i młodzieży, organizator wycieczek szkolnych i obozów wędrowny.

 

 

 

 

Bartosz Giżycki
Ratownik WOPR, sternik motorowodny, żeglarz jachtowy, absolwent PPWSZ w Nowym Targu o kierunku Rekreacja i Turystyka, pilot-rezydent wycieczek krajowych i zagranicznych, wychowawca i opiekun na placówkach wypoczynku dzieci i młodzieży. Organizator wspaniałych imprez kulturalno – rozrywkowo – sportowych oraz wycieczek krajoznawczych i szkolnych na terenie całej Polski, słowackiego Spisza i do Słowackiego Raju oraz Berlina.

 

 

 

 

 

Andrzej Kliś
Instruktor Górskiej Turystyki Jeździeckiej PTTK, student II roku PPWSZ o kierunku Rekreacja i Turystyka, ukończył Kurs Pierwszej Pomocy organizowany przez PCK.

 

 

 

 

 

 

Mateusz Dembiec
Ratownik TOPR, taternik, taternik jaskiniowy. Posiada wieloletnie doświadczenie nabyte podczas swojej pracy podczas organizacji imprez integracyjnych. Specjalista od konkurencji linowych. 

 

 

 

 

 

 

Grzegorz Gaj 
Filmowiec, absolwent łódzkiej Szkoły Filmowej, płetwonurek, pilot paralotniowy, uczestnik wielu wypraw w zakątki całego świata. Autor zdjęć do takich programów jak: "Dla Ciebie wszystko", "Misja Martyna".  
 

 

Artur Majerczak
Ratownik WOPR, instruktor narciarstwa, surwiwalu oraz tańca, wspaniały animator czasu wolnego, wychowawca i opiekun, absolwent PPWSZ o kierunku Rekreacja i Turystyka.

 

 

 

 

 

 

Łukasz Fiedor
Ratownik WOPR, instruktor narciarstwa i surwiwalu, wychowawca i opiekun, absolwent PPWSZ o kierunku Rekreacja i Turystyka.

 

 

 

 

 

 

Łukasz Świst
Ratownik WOPR, muzykolog z wykształcenia. Po spotkaniu z nim, nawet goście zagranicy zaczynają czysto śpiewać po polsku.

 

 

 

 

 

 

 

Romek Gębacz

 

 

 

 

 

 

 

 

Mirek Łukaszka

 

 

 

 

 

 

 

 

Hubert Porschke

 

 

 

 

 

 

 

 

Anna Giżycka